דף הבית >> מידע >> ארגונים
 

עמותת דורות ההמשך
יו"ר: שמואל סורק
כתובת: יד ושם ירושלים
טלפון: 02-6443822
דוא"ל: dorot_hemshech@walla.co.il 03
אתר: http://g2glegacy.blogspot.com/

הארגון הארצי של אסירי הנאצים לשעבר
יו"ר: יעקב זילברשטיין
כתובת: ת.ד. 8425 ראשון לציון
טלפון: 5609296 – 03, 9647606 – 03
פקס: 9504464 - 03

איחוד עולי בולגריה
נציגים: יוסף קיוסו (יו"ר) חיים אלקלעי
כתובת: שד' ירושלים 63 ב' תל אביב
טלפון: 6810113 – 03 , 5229155/6 - 03 אתי
פקס: 6810024 – 03
דואר אלקטרוני: olebulgaria@googlemail.com
אתר אינטרנט: http://www.thebulgarianjews.org.il/default.asp

ארגון עולמי של יהודי בוקובינה
נציגים: יצחק ילון (יו"ר) יעקב וינר (מנכ"ל)
כתובת: רח' ארנון 12 תל אביב 63455
טלפון: 5226619 – 03
פקס: 5226619 – 03
דואר אלקטרוני: buko@netvision.net.il
אתר אינטרנט: http://www.bukowina.org.il/index.html

פדרציה ארצית של ארגונים ישראלים דוברי רוסית
נציגים: סופה לנדבר (יו"ר) נטליה טור
כתובת: קיבוץ גלויות 34 משרד 203 מרכז עמיאל תל אביב 66550
טלפון: 5189592/80 – 03
פקס: 5189591- 03
דואר אלקטרוני: assorus@bezeqint.net
אתר אינטרנט: http://www.isratop.com/in.asp

בית לוחמי הגטאות למורשת השואה והמרד ע"ש יצחק כצנלסון
נציגים: עדנה סולודר (יו"ר), שמחה שטיין, יוסי לבנה
כתובת: ד.נ. גליל מערבי מ. 25220
טלפון: 9958020- 04, 9958021 – 04
פקס: 9958007 – 04
דואר אלקטרוני: simstein@gfh.org.il
אתר אינטרנט: http://www.gfh.org.il/Index.asp?CategoryID=46

התאחדות עולי הונגריה
נציגים: מאיר גל (יו"ר) בר יואל יוסף יוסף לבקוביץ'
כתובת: אבן גבירול 76 קומה 1 תל אביב 64162
טלפון: 6916115 – 03, 6917121 – 03
פקס: 03-6967049
דואר אלקטרוני: olehungaria@yahoo.com
אתר אינטרנט: http://www.olehungaria.org/pages/hu/

התאחדות עולי יוגוסלביה לשעבר
נציגים: מרים שטיינר - אביעזר (יו"ר ארצי)
מרתה פלטו (יו"ר ת"א)
כתובת: רח' אלנבי 108 ת.ד. 2705 תל אביב 61026
טלפון: 0503556841-2
פקס: 03-5667135
דואר אלקטרוני: Hoj-ex@bezeqint.net

ארגון ניצולי מחנות ההשמדה יוצאי יוון בישראל
נציגים: משה העליון (יו"ר) דוד פרחיה
כתובת: לוינסקי 68 תל אביב 66855
טלפון: 6884928 – 03
פקס: 6881930 – 03
דואר אלקטרוני: moshehaelion@gmail.com

הארגון העולמי של יהודים יוצאי לוב
נציגים: מאיר כחלון (יו"ר) רמי כחלון
כתובת: מושב אחיסמך רח' הזית 20 73105
טלפון: 03-5336268 משרד
פקס: 03-5333456 ע' 08-9235827 ב
דואר אלקטרוני: livluv@bezeqint.net , kahaolon@bezeqint.net
אתר אינטרנט: http://www.livluv.org.il/

ארגון נכים נפגעי הנאצים
יו"ר: יוסף צ'רני
כתובת: ז'בוטינסקי 138 רמת גן 52602 בניין בית דוד קומה ג' חדר 315
טלפון: 6136097 - 03 6134971/2 – 03
פקס: 6134969 – 03

עמך
יו"ר: אריה ברנע
כתובת: הלל 23 , ירושלים 94581
טלפון: 6250634 – 02 
פקס: 6250669 – 02
דואר אלקטרוני: amcha@netvision.net.il
אתר אינטרנט: http://www.amcha.org/

הפדרציה העולמית של הקהילות הספרדיות
יו"ר: משה טסטה
כתובת: המשוררת רחל 10 י-ם 96348
טלפון: 6523971 -02 ב'
פקס: 6523971 - 02 (ב')
דואר אלקטרוני: moshetesta@walla.co.il

התאחדות יוצאי פולין
יו"ר: נפתלי לביא
כתובת: רד"ק 7, ירושלים
טלפון: 02-5666446
פקס: 02-5633288
דואר אלקטרוני: wjro@wjro.org.il

התאחדות יוצאי צ'כוסלובקיה בישראל
נציגים: נתן שטיינר (יו"ר) וייספיילד אלפרד
כתובת: אחד העם 15 תל אביב 65141
טלפון: 5172792 - 03
פקס: 5162172 - 03
דואר אלקטרוני: csjews@zahav.net.il

התאחדות עולי רומניה בישראל
נציגים: זאב שוורץ (יו"ר) שמואל רייניש
כתובת: אלכסנדר ינאי 3 תל אביב 62382
טלפון: 5466502 – 03
פקס: 08-6756405, 5468444 – 03
דואר אלקטרוני: Olerom11@bezeqint.net

איגוד יוצאי וילנה והסביבה
נציגים: שמייביץ מיכאל (יו"ר) יעקב בראש מיקי קנטור
כתובת: ת.ד. 65220 ת"א 67016
טלפון: 5616706 - 03
פקס: 03-6438288 ב'
אתר אינטרנט:http://www.vilna.co.il

העמותה להצבת יד לזכר קורבנות לנדסברג - קאופרינג – דאכאו
יו"ר: אורי חנוך
כתובת: הזורע 69 כפר שמריהו 46910
טלפון: 9584037 - 09 ב'
פקס: 9580171 - 09 ב'
דואר אלקטרוני: uchanoch@zahav.net.il

ארגון אסירי האסאג
נציגים: אריה אדליסט (יו"ר) יצחק שיין
כתובת: הירקון 4 רמת גן
טלפון: 7512121 - 03
פקס: 7512233 - 03
דואר אלקטרוני: Edpa_law@netvision.net.il

ארגון יוצאי לודז'
נציגים: צבי ברגמן (יו"ר) עו"ד אורי ויזנברג
כתובת: דיזנגוף 158 ת"א 63461
טלפון: 5241833 – 03, 08-9700806
פקס: 5248137 – 03, 6512476 ב' 03-6083544 פ' אורי
דואר אלקטרוני: uri@wizelaw.co.il

תאומי מנגלה
יו"ר: יונה לקס
כתובת: הקוממיות 38 ת"א 69011
טלפון: 6421662 - 03
פקס: 5372865 - 03
דואר אלקטרוני: At_laks@netvision.net.il

איגוד יוצאי ליטא
יו"ר: מלמד יוסף
כתובת: שד' דוד המלך 1 תל אביב 64953
טלפון: 6964812 – 03
פקס: 6954821 - 03
דואר אלקטרוני: litjews@bezeqint.net

עמותת ניצולי היהודים ממחנה הריכוז זקסנהאוזן בישראל
נציגים: אברהם לנצמן (יו"ר) למל דב
כתובת: ת.ד. 11655 ת"א 61116
טלפון: 5289548 - 03
פקס: 5289548 - 03

בית טרזין
יו"ר: נירה פארן
כתובת: 38935 גבעת חיים איחוד
ד.נ. עמק חפר
טלפון: 6369515 - 04
פקס: 6369793 – 04
דואר אלקטרוני: bterezin@ghi.org.il

עלומים - אגודה ישראלית של ילדים שהוסתרו בצרפת בימי השואה
יו"ר: ישראל ליכטנשטיין
כתובת: ת.ד. 7285
ירושלים 91072
טלפון: 5612207 - 02
פקס: 5662021 - 02 6438982 טלפקס 6264547

ארגון הפרטיזנים , לוחמי המחתרות ומורדי הגטאות בישראל
נציגים: ברוך שוב (יו"ר), מור ליטמן אברהם ביבר
כתובת: ארלוזורוב 102 ת.ד. 16146 ת"א 62097
טלפון: 5270231 - 03 (טלפקס)
פקס: 03-5273564, 03-5245399 ברוך ב'
דואר אלקטרוני: partizani@bezeqint.net

איגוד יוצאי לטביה ואסטוניה
יו"ר: אלי וולק
כתובת: רח' קפלן 17, חדר 135 ת.ד. 23574 ת"א 61234
טלפון: 6093476 - 03
פקס: 03-6951310 02-5864432
דואר אלקטרוני: Glas61@gmail.com valk@012.net.il

ארגון נכי רדיפות הנאצים
יו"ר: אברהם כץ
כתובת: פינסקר 2 , קומה ב' - חדר 218 ת"א 63322 ת.ד. 4460 ת"א 61043
טלפון: 6296707 - 03
פקס: 6298478 - 03

ארגון עזרה לניצולי שואה
יו"ר: מרים שוסטר
כתובת: רח' ירושלים 13 חיפה 33132
טלפונים: 8628210 - 04 8257791 - 04 ב'
פקס: 8662057 - 04

עמותת "יש" - ילדים ויתומים ניצולי שואה
נציגים: אלכס אורלי (יו"ר) יחיאל פרנקל יוסי לוי (סגן יו"ר) תמי בן אור (סגן יו"ר)
כתובת: החלוץ 5 ת.ד 1357 רחובות 76112, אלכס: הרקפת 1 נס ציונה 74088, יחיאל: קיבוץ רבדים ד.נ שיקמים 79820.
טלפון: 9316971 - 08
פקס: 9316972 - 08 08-9407114 אלכס 08-8588798 יחיאל ב'
דואר אלקטרוני: yeshcohs@smile.net.il

ארגון שארית הפליטה מאזור ברגן - בלזן
נציגים: אריאל יהלומי (יו"ר) זאב פישלר (מ"מ)
כתובת: יהודה הלוי 143 תל אביב 65276
טלפון: 6852130 - 03

ארגון יוצאי זגלמביה
יו"ר: אברהם גרין
כתובת: רח' בראזני 3/20 ת"א
טלפון: 6412694 - 03 ב'
פקס: 6423361 - 03 ב'

ארגון עולמי של יוצאי ווהלין
נציגים: יאיר אפל (יו"ר) רפי שפירא, אברהם ביבר, יהודה מרין
כתובת: היכל יהדות ווהלין רח' כורזין 10 גבעתיים 53583
טלפונים: 5717621 – 03
פקס: 5717781 - 03
דואר אלקטרוני: wolyn@wolyn.org.il

ארגון חיילים ופרטיזנים נכי המלחמה בנאצים
כתובת: רח' הארבעה 8 ת"א 64739
טלפונים: 5614411/2 - 03
פקס: 5613187 - 03

אגודת הלוחמים הוותיקים הצרפתיים בישראל
נשיא: יצחק פרלמן
כתובת: רח' הנוטע 3 ת.ד. 7181 נתניה
טלפון:09-833-2497
פקס: 09-832-9820


עמותת "אביב לניצולי השואה"
יו"ר: עו"ד אביבה סילברמן
כתובת: בת.ד. 201 נחלים 49950 
אתר אינטרנט: http://www.avivshoa.co.il/

עמותת ניצולי מחנות הריכוז והגטאות בישראל
יו"ר: גיטה קויפמן
כתובת: קרית מוצקין ת.ד. 866 מיקוד 26108
טלפונים: 8705367 - 04 ב'
פקס: 8705367 - 04
דואר אלקטרוני: Koifman1@013.net

ארגון ניצולי שואה חרדים
יו"ר: ח"כ שמואל הלפרט
כתובת: רח' נועם אלימלך 9 בני ברק (לידי שמואל )
טלפון: 6183784 - 03 5795101 - 03
פקס: 6183784 - 03 6753837- 02
דואר אלקטרוני: shmuelh@knesset.gov.il

ארגון ניצולים דתיים – אות ועד
נציגים: משה מושקוביץ (יו"ר) שמאי קינן (מנכ"ל)
כתובת: ת.ד. 71197 י-ם 91711
טלפון: 6241724- 02
פקס: 6231810- 02

עמותת מפעל פולקסווגן
יו"ר: משה שן
כתובת: רח' הדר 27 מתן 45858
טלפונים: 9027759 – 03
פקס: 9027758 – 03

הארגון הארצי של אסירי הנאצים לשעבר (ירושלים)
נציגים: יוסף פוקס (יו"ר) מנחם גרינשפן
כתובת: רח' שץ 5 י-ם 94267
טלפונים: 02-6255131 טלפקס 02-5660340
פקס: 6255131 – 02

ארגון יוצאי קהילות מרכז אירופה (צנטרה)
יו"ר: פרופ' מאיר שוורץ
כתובת: רח' המלך ג'ורג' 58, ירושלים ת.ד 7440
טלפון: 02-6233225
פקס: 02-6233226
דואר אלקטרוני: synagog@netvision.net.il

ארגון ותיקי מלחמת העולם השנייה יהודים בצבאות פולין
נציג: פנחס אדלר (יו"ר) רומן יגל
כתובת: הארבעה 8 ת"א
טלפון: 03-6964405 ב'
פקס: 6489914 – 03 משרד

עמית – העמותה למורשת יהדות טוניסיה
יו"ר: שמעון הררי
כתובת: רחוב מקדונלד 26 נתניה (מול ויצ"ו)
טלפון: 8348999 – 09 ב'
פקס: 8332953 – 09

דור ההמשך של יוצאי מקדוניה
נציגים: משה טסטה שלמה אלבוחר
כתובת: הברון הירש 7 קרית משה י-ם 96148
טלפון: 6523863 – 02 ב'
דואר אלקטרוני: moshetesta@walla.co.il

עמותת יוצאי בלגיה בישראל (י.ב.י.)
יו"ר: זייפמן סלי
כתובת: ת.ד. 2947 ירושלים 91028
טלפון: 02-6222223
פקס: 02-6223022 (עבור קארין)

א.י.ל.ה. - וי בי וי ישראל
יו"ר: מרטי הרשלר
כתובת: ת.ד. 715, רעננה 43104
טלפון: 09-7469606
פקס: 09-7469606
דואר אלקטרוני: bestuur@ajalah.com

ארגון מאוחד של יוצאי רומניה (א.מ.י.ר)
נציגים: מנחם אריאב (יו"ר) משה נתיב
כתובת: רח' בני אפרים 228 ת"א 69107 בית יהודי בסרביה
טלפון: 03-6470111
פקס: 03-6449888
דואר אלקטרוני: ariav@nallit.org.il zila@nallit.org.il

"יד לעד" בית העדות למורשת הציונות הדתית והשואה
נציגים: יהודה פרנקל (יו"ר) שרגא שמר אריאל בריח
כתובת: ניר גלים 79245
טלפון: 08-8532332
פקס: 08-8535687
דואר אלקטרוני: ariel@beit-haedut.org.il

ארגון יוצאי ז'ולקיב
יו"ר: אורלי אלכסנדר
כתובת: הרקפת 1 נס ציונה
טלפון: 050-5231091
פקס: 08-9407114
דואר אלקטרוני: yeshcohs@smile.net.il

עמותה לשימור ולטיפוח מורשת יהדות רודוס-דור ההמשך
יו"ר: מריו סריאנו
כתובת: פנחס חברוני 118 ירושלים 96633
טל: 6417589-02
פקס: 6417589-02

הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל
יו"ר: זאב פקטור
כתובת: קפלן 17 תל אביב ת.ד. 7197
טלפון: 03-6090866
פקס: 03-6968294